BUILDING MASTERDATA

Kvalitní master data pro HVAC a sanitární techniku
Údaje o výrobcích a dokumenty pro odborníky SHK z České republiky od značkových výrobců v oblasti sanitární techniky, vytápění a klimatizace (HVAC).

Vysokokvalitné základné údaje pre strojárstvo

Portál Building-masterdata.com slúži ako medzinárodná platforma pre údaje o výrobkoch v oblasti vykurovania, vetrania a klimatizácie, ako aj v oblasti inštalačnej techniky budov (alternatívne: stavebné technológie. Portál ponúka vysokokvalitné kmeňové údaje o výrobkoch od známych výrobcov pre partnerov na trhu.
Údaje o výrobcích a dokumenty pro odborníky SHK z České republiky od značkových výrobců v oblasti sanitární techniky, vytápění a klimatizace (HVAC).

Dátový portál
Prihlásenie / registrácia

SPOLOČNE PRE VYŠŠIU EFEKTIVITU

THE BUILDING MASTER DATA GUIDELINE (BMDG)

je štandardom na výmenu kmeňových údajov o výrobkoch v oblasti technických zariadení budov medzi priemyslom a medzinárodným obchodom. ARGE vypracovala toto usmernenie s cieľom umožniť výrobcom sprístupniť údaje o svojich výrobkoch európskym zákazníkom v súlade s požiadavkami trhu. BMDG tak môžu používať členovia ARGE, ako aj výrobcovia, ktorí ešte nie sú členmi silného združenia ARGE.
V súčasnosti už s BMDG aktívne spolupracuje viac ako 30 známych značiek.

Údaje o výrobku pre sanitárne zariadenia, vykurovanie a klimatizáciu
BUILDING MASTERDATA, T. J. JEDEN SYSTÉM PRE VŠETKÝCH
BUILDING-MASTERDATATA.COM slúži na centralizovanú výmenu údajov o výrobkoch. Výrobcovia sem nahrávajú svoje údaje o výrobkoch, zatiaľ čo maloobchodníci a partneri na trhu si ich sťahujú úplne bezplatne.

5 dobrých dôvodov, prečo si vybrať BUILDING-MASTERDATA.COM

Sťahovanie

Dokumenty sú k dispozícii len v angličtine
BUILDING-MASTERDATA.COM
BUILDING MASTER DATA GUIDELINE (BMDG)

FAQ

Najčastejšie otázky

Registrácia a používanie dátovej platformy BUILDING-MASTERDATATA.COM je bezplatné. Platforma je službou poskytovanou výrobcami značky ARGE, ktorí tu sprístupňujú svoje údaje o výrobkoch a dokumenty na účely predaja, vypracovania cenových ponúk a plánovania.
Vyberte červené tlačidlo „Prihlásenie“. Na ďalšej stránke môžete v časti „Registrácia“ zadať svoje kontaktné údaje. Potom dostanete prístupové údaje e-mailom.
BUILDING-MASTERDATATA.COM ponúka údaje o produktoch a informácie od viac ako 100 značkových výrobcov jednoduchým, rýchlym a spoľahlivým spôsobom. Kvalita údajov je pre výrobcov značky ARGE prioritou, preto neustále pracujú na ich zlepšovaní a aktualizácii. Výsledkom sú vysokokvalitné a aktuálne údaje, ktoré sú mimoriadne dôležité pre vaše každodenné obchodné procesy.
BUILDING-MASTERDATATA.COM nie je anonymná dátová platforma, takže ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa sťahovania alebo rozsahu údajov, môžete sa obrátiť na dátový tím ARGE. Viac informácií nájdete na tejto stránke v časti „Sťahovanie“ a na našej platforme sledujte odkazy, ktoré vedú k našim školiacim videám.

Informácie a kontakt

Radi vám pomôžeme s akýmikoľvek otázkami týkajúcimi sa členstva, našich produktov alebo ponúk.

Náš skúsený tím je tu pre vás!

Katharina Kirsch-de-Fernandez - Informace a kontakt o členství, našich produktech a nabídkách
Katharina Kirsch de Fernández
Senior Vice President International
Program Manager International
Elisabeth Emde - Informace a kontakt o členství, našich produktech a nabídkách
Elisabeth Emde
Data Manager
BMDG, Service and Support
Scroll to Top